#1 2010-10-07 18:19:48

YnexMT2

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 17
Punktów :   

Gdzie expić?

To nie mój podział expa ale mam pare wątków ale są napisane pod!


- Gdzie się Expić na jakim lvl
1 level- Dzikie Psy
2 level- Dzikie psy, wilki(zwykle bądź głodne)
3 level-Wilki (zwykle, głodne, głodne alfa itd. Nie niebieskie i szare!!!)
4 level- po queście od biologa dostajemy miecz+3 i możemy chodzić na niebieskie wilki
5-10 level- lurujemy sobie niebieskie wilki oczywiście po kilka grup z tym ze na od 7 levela można sobie lurowac na maxa
11-17 level- na Zaprz w 2wiosce z tym ze na 11 levelu po jednej grupce a potem coraz wiecej bierzemy
18-28 level- zdecydowanie Dzikusy w 2 wiosce
29-37 level-można dzikusy ale tam expi duzo ludzi wiec radzilbym(samtam expilem) pustynie. Na pustyni jest malo ludzi dobry exp. Z tym rzeczywiście z większym levelem lurujemy sobie coraz więcej grupek
38-55 level- BO (z ang. Black Orcs- Czarne Orki) tam doskonale idzie exp. Expimy oczywiście w pt chociaz można samemu ale idzie wiecej potowi mniej expa
56-67 level- Grota Pająkow na pustyni. Expimy w pt i bardzo szybko idzie exp. Zużywamy dużo potów ale tam leci dużo kasy i fajne itemy
63-79 - drugi loch pająków (v2). Tutaj ktoś może się kłócić, bo na 64 lvlu nie ma łatwo w v2, ale z dobrym eq zarobimy dużo więcej, niż w pierwszej grocie i wbijemy też dużo więcej expa. Tak samo z maxymalnym lvlem w v2, który podałem... Cóż ja expiłem w v2 do 79 lvlu, i wcale nie narzekałem... Było dość dobrze, exp jako tako szedł, nawet bez pierścienia, drop jeszcze był.
Po 79 lvlu na polskim metinie pozostaje już tylko czerwony las (oczywiście można się tam wybrać wcześniej, ale jest to nieopłacalne...


Moim zdaniem od lvl 75 do 85 mozna expic w DT wystarczy sie odpowiednio ubrać nie trzeba kupywać krwistych do Groty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.l2-gehenna.pun.pl www.sojuszekonomiczny.pun.pl www.konohagakure.pun.pl www.poswiecka.pun.pl www.danny-phantom.pun.pl